Dekoracyjne panele ze sklejki

Dekoracyjne panele ze sklejki

Dekoracyjne panele ze sklejki – dlaczego warto?

Chcesz w oryginalny sposób wykończyć aranżację ścian, ale znudziły Ci się tynki, tapety oraz farby? Bardzo modnym i popularnym rozwiązaniem są ścienne, dekoracyjne panele ze sklejki. Drewno dodaje każdemu wnętrzu szyku i elegancji!

dekoracyjne panele ze sklejki

Sklejka to materiał konstrukcyjno-wykończeniowy o niezwykle szerokim zastosowaniu. Jest to drewniana płyta, powstająca z klejenia bardzo cienkich arkuszy drewna, czyli forniru. W przylegających do siebie arkuszach włókna drewna przebiegają pod kątem prostym, dzięki czemu płyta pod wpływem wilgoci nie wypacza się, jest stabilna, a dodatkowo – wykazuje bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną.

W naszej firmie Bester Studio produkujemy sklejkę o bardzo różnych grubościach – począwszy od cieniutkich płyt lotniczych i modelarskich po typowe sklejki meblarskie. Ze sklejki produkuje się także niezwykle popularne w ostatnich sezonach dekoracyjne panele ścienne. Jest to absolutny aranżacyjny hit, coraz częściej spotykany w mieszkaniach, biurach, salach konferencyjnych, lokalach użytkowych itp.

Dekoracyjne panele ścienne ozdobne 3d drewnianePanele ze sklejki – łatwość montażu

Dekoracyjne panele ścienne są bardzo proste w montażu – można je montować bezpośrednio do ściany albo do stalowych stelaży zamiast pływ kartonowo-gipsowych. Panele ze sklejki często występują m.in. we wnętrzach w stylu skandynawskim – naturalne odcienie drewna świetnie komponują się z charakterystycznymi dla stylu scandi jasnymi ścianami, dodając im świeżości oraz ciepła. Panele ze sklejki iglastej dodają wnętrzu charakteru rustykalnego, z kolei dekoracyjne sklejki z drewna drzew liściastych są bardziej neutralne i pasują tak naprawdę do wszystkich wnętrz.

Dekoracyjne panele ze sklejki – bogactwo wzorów

Naturalny urok sklejek opiera się na wzorze, jakie słoje drzewa tworzą na jej płaszczyźnie. W Bester Studio specjalizujemy się w produkcji dekoracyjnych paneli o przeróżnych wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie model idealnie pasujący do wybranego wnętrza – zarówno o charakterze mieszkalnym, jak i użytkowym.

Naszym szczególnym powodem do dumy jest kolekcja paneli architektonicznych 3D Form – przygotowana przez polskich projektantów, ale inspirowana designem wprost z Danii. Wszystkie są wykonane w 100% z naturalnego drewna, cechują się fantazyjnymi formami, bardzo szeroką kolorystyką oraz olbrzymimi możliwościami aranżacyjnymi – te panele dekoracyjne wprowadzają naturalność i ciepło do każdej, nawet najbardziej nowoczesnej przestrzeni.

fundusze europejskie
parp pfr group
europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne