Ciepło z natury – panele 3D ze sklejki

Ciepło z natury – panele 3D ze sklejki

Przeglądając trendy wyposażenia wnętrz, łatwo można zauważyć na tle barwnych ścian, naturalne materiały, a wśród nich drewno. Dążenie do bliskości z naturą, jest coraz mocniejsze w projektowaniu wystroju naszego otoczenia. Materiały takie jak rattan, wiklina, rafia, bambus, wełna, kamień, szkło, korek, czy drewno zyskują coraz szersze grono zwolenników wśród designerów. Ocieplają nimi zimne, niejednokrotnie sterylne przestrzenie mieszkaniowe jak i publiczne, stosując je na przykład w okładzinach ściennych. We wzorach paneli ściennych królują trójwymiarowe tekstury, metaliczne wykończenia, wzory geometryczne czy florystyczne.

W trendy te doskonale wpisują się panele dekoracyjne 3d ze sklejki z Bester Studio. Naturalny rysunek drewnianych słoi, wkraczający w przestrzeń z wypukłych form sklejkowych, zaskakuje unikalnością konceptu. Okładziny ścienne i sufitowe z formowanej sklejki to wciąż nowość na rynku wyposażenia wnętrz i szansa na stworzenie nietuzinkowej aranżacji mieszkania czy przestrzeni biurowej.

panele ścienne 3d

Panele 3D ze sklejki, inspiracja duńskim designem

Kolekcja paneli dekoracyjnych FORM z Bester Studio, powstała we współpracy z młodymi polskimi projektantami powiązanymi z ASP Kraków i Gdańsk. Tworząc wzory paneli ściennych i sufitowych ze sklejki, inspirowali się duńskim wzornictwem. W swoich projektach starali się zachować prostotę, funkcjonalność i elegancję. Wykorzystali naturalną elastyczność sklejki, do kształtowania z nich geometrycznych, płynących form.

Zobacz koniecznie: Lampa wisząca ze sklejki

fundusze europejskie
parp pfr group
europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne