Bester Studio – strefa architekta

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz, architektów, zarówno komercyjnych, jak i prywatnych, biura projektowe, a także pracownie aranżacji wnętrz i architektoniczne. W naszych realizacjach łączymy bogate doświadczenie i wiedzę Parku Technologii Sklejki Bester oraz najwyższej jakości materiały z obecnie panującymi, atrakcyjnymi trendami projektowymi. Pasja tworzenia, najnowsze rozwiązania techniczne i ekspertyza pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Bester Studio!

Przykładamy dużą wagę, aby relacje biznesowe przebiegały profesjonalnie i fachowo oraz by niosły ze sobą obustronne korzyści. Naszym partnerom i zleceniodawcom gwarantujemy szereg pozytywów płynących ze współpracy:

Atrakcyjne warunki współpracy

Pełny dostęp do oferty wysokiej jakości produktów marki Bester Studio.

Wsparcie i doradztwo techniczne

Pełne wsparcie i fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie trwania projektu, a także
obsługę posprzedażową po jego realizacji.

Profesjonalne modele 3D

W 7 formatach dostosowanych do obecnie panujących standardów projektowych: 3Ds Max (.3ds), Archicad (.gsm), IGES (.igs), SketchUp 3D (.skp), stl (.STL), Autocad (.dwg), Object file 3D (.obj).

Fachowe szkolenia produktowe

Wraz z prezentacją procesów produkcyjnych sklejki profilowanej, mające na celu poszerzenie wiedzy partnerów na temat naszych wyrobów i sposobu ich wytwarzania.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe w mediach społecznościowych oraz inne formy promocji, które zwiększą świadomość marki i pozwolą dotrzeć do potencjalnych klientów.

Ekspozycje kolekcji

Ekspozycje kolekcji w Warszawie, Krakowie i Łańcucie, pozwalające „na żywo” zaprezentować jakość wykonania i wyjątkowy design produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Bester Studio i chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat współpracy, zapraszamy do kontaktu:

Pliki do pobrania