Ekskluzywne panele 3D

Ekskluzywne panele 3D

ekskluzywne panele 3d ścienne ze sklejkiEkskluzywne panele 3D – wnętrzarski hit ostatnich sezonów

Ekskluzywne panele 3D montowane na ścianach to absolutny wnętrzarski hit ostatnich sezonów. Są świetnym uzupełnieniem przede wszystkim aranżacji w stylu minimalistycznym, loftowym oraz nowoczesnym, cechują się łatwością montażu, odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, a także świetnym wyglądem. Szeroki wybór ekskluzywnych paneli 3D znaleźć można w ofercie naszej firmy Bester Studio

 

Istnieje wiele rodzajów ściennych paneli 3D – mogą być wykonane z gipsu, płyt laminowanych MDF, tworzyw sztucznych typu PCV czy pianki poliuretanowej. Absolutnym wnętrzarskim hitem ostatnich sezonów są jednak ekskluzywne panele 3D produkowane ze sklejki. Niesamowicie dekoracyjne, ocieplają wnętrze, dodają mu klasy i stylu. Przy odpowiednim montażu i zabezpieczeniu zachowają swój luksusowy wygląd przez długie lata.

panele ścienne 3dPanele 3D ze sklejki – dlaczego warto?

Panele 3D wykonane ze sklejki mają szereg zalet funkcjonalnych, wynikających przede wszystkim z właściwości mechanicznych tego materiału. Otóż sklejka to nic innego jak materiał drewnopochodny, który tworzy się z kilku, zazwyczaj nieparzystych warstw cienkich płyt drewnianych, tzw. forniru. Zewnętrzne warstwy to zazwyczaj fornir lepszego gatunku, choć dostępne są również sklejki wykonane z jednego gatunku drewna, np. sklejka dębowa, brzozowa czy sosnowa. Sposób produkcji sklejki, czyli łączenie poszczególnych płyt w taki sposób, że włókna drewna są wobec siebie ułożone prostopadle (na zmianę wzdłuż i wszerz) sprawia, że jest ona odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Kolejna kwestia to ekologia. Sklejka jest materiałem produkowanym z kontrolowanych upraw, a sam proces produkcji nie jest mocno obciążający dla środowiska. W Bester Studio posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council, co oznacza, że w produkcji używamy drewna pochodzącego z terenów objętych odpowiedzialną gospodarką leśną. Dodatkowo, ograniczamy emisję zanieczyszczeń powietrza poprzez system grzewczy z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Ekskluzywne panele 3DEkskluzywne panele 3D – gdzie się sprawdzą?

Ekskluzywne panele 3D ze sklejki sprawdzają się m.in. jako dekoracja salonu, sypialni, a także przestronnego holu – zarówno w domu, jak i pomieszczeniach biurowych. W salonie doskonale prezentuje się np. ozdobiona panelami 3D ze sklejki ściana za telewizorem albo obudowa kominka. W sypialni dekorację z paneli 3D można umieścić chociażby za zagłówkiem łóżka. W przestrzennych holach ściana ozdobiona panelami 3D ze sklejki są doskonałą wizytówką całego domu i prezentują gościom gust gospodarzy.

Aby w pełni przekonać się, jakie możliwości dają ekskluzywne panele 3D ze sklejki, warto zapoznać się z ofertą 3D Bester Studio. To ekskluzywna kolekcja paneli ściennych wykonanych w pełni z naturalnego drewna, cechujących się ciepłymi kolorami, wyjątkowymi formami oraz niemal nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Dzięki nim każde wnętrze zyskuje niebanalny, wyjątkowy charakter!

fundusze europejskie
parp pfr group
europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne