Miejsce realizacji: Forum Designu, Kraków, ul. Focha 1
Data realizacji: 2020-04-27

Ekspozycja Bester Studio w Krakowie

W wersji stacjonarnej Forum Designu w Krakowie prowadzi największy showroom mody i wyposażenia wnętrz w Polsce – ponad 750 m2. Umiejscowiony w budynku dawnego hotelu Cracovia, w samym centrum miasta Kraków, tuż obok Błoni. Showroom z wyselekcjonowanym wyposażeniem wnętrz i dodatkami bazującymi na wysokiej klasy designie! Inspirujące i pełne oddechu wyjątkowe miejsce do wszelkich prac twórczych, przestrzeń przyjazna dla artystów oraz pasjonatów zainteresowanych kulturą, designem i architekturą.

Na jednej ze ścian Forum Designu eksponujemy 4 m wysokości dekoracyjny panel ścienny Stilke, w dębowej wersji, na antracytowym podkładzie. Niezwykła przestrzenna dekoracja ścienna, wprowadza ciepło drewna do wnętrza, genialnie się komponuje z zestawionym z nią fotelem Marbetu – Kanu. Oba elementy bazujące na urodzie sklejki formowanej – giętej. Podobnie, jak wisząca zielona lampa Lobe.

Ekspozycję Bester Studio w Krakowie, dopełnia zestaw naściennych półek na wino – Vinke oraz okrągły, stożkowy dekor Huo.

Tak TU twórczość spotyka się z biznesem.
Tak TU Bester Studio chce spotkać Was w Krakowie.

Produkty też dostępne w e-sklepie na forumdesignu.pl – oferta Bester Studio.

fundusze europejskie
parp pfr group
europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne